Par mums

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus vairāk kā desmit gadus, kuru laikā ir uzkrāta liela pieredze sadarbojoties ar dažādu nozaru klientiem, auditoriem, Valsts Ieņēmumu Dienestu un citām  institūcijām.

Pēc vairāku gadu pieredzes ir pierādījies, kāpēc izvēlēties ārpakalpojuma grāmatvedi:

  • Komanda ietver sevī vairāk zināšanu un lielāku pieredzi, un tā ir konkurētspējīgāka nekā viena persona.

  • Klients var vērsties jebkurā sev vēlamā brīdī, par cik mēs sevi uzskatām par mūsu klienta uzņēmuma neatņemamu sastāvdaļu – pakalpojums pieejams vienmēr – nav jādomā, ka grāmatvedis ir saslimis vai atvaļinājumā.

  • Mūsu sadarbība un atbildība ir stingri reglamentēta likumos, kā arī atrunāta savstarpējā sadarbības līgumā un Jums ir labākas garantijas mūsu pakalpojumam - sniedzam klientam apdrošinātus pakalpojumus, kas garantē drošību par saņemtajiem pakalpojumiem.

  • Mēs esam juridiska persona, un mūsu attiecības ir lietišķas un vērstas uz ilglaicīgu sadarbību.

  • Mūsu klientiem nav jāmaksā par grāmatveža kvalifikācijas celšanas apmācībām, jāveido grāmatveža motivācijas sistēma vai jāapmaksā virsstundas.

Mēs uzņemamies atbildību par mūsu pakalpojumu kvalitāti, kārtību klienta grāmatvedībā, garantējam finanšu dokumentu atbilstību Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem un Latvijas likumdošanas prasībām.