Atsauksmes

Mēs liekam akcentu uz kvalitatīvi sniegtiem pakalpojumiem, un klientu apmierinātību ar mūsu sadarbību uzskatām par savas profesionalitātes apliecinājumu.


"Ar Final reports sadarbojos jau no 2008. gada, kopš pirmās sava uzņēmuma dibināšanas dienas. Precizitāte, pozitīva attieksme, zināšanas un arī atbalsta "plecs" visos finansu un gramatvedības zinību līkločos - kopā ar Final reports šie jautājumi risinās gluži kā paši no sevis! Liels paldies par šo, nu jau gandrīz 10 gadu uzticamo partnerību un sadarbību!"

SIA Mango efekts dibinātājs Guntars.

"Paldies, ka esat, paldies, ka sakārtojāt visus grāmatvedības jautājumus ko nebija izdarījuši iepriekšējie grāmatveži. Esmu pateicīgs, ka man nav jāuztraucas, ka kaut kas atkal nav laicīgi izdarīts, jo tagad zinu ka viss tiek izdarīts laicīgi un ar atbildīgu pieeju."

SIA Max Supreme dibinātājs Dairis.


"Uzsākot uzņēmējdarbību, ļoti svarīgs punkts ir atrast labu un uzticamu grāmatvedi, kas palīdzēs visu sakārtot "pa plauktiņiem", izskaidros lietas, kas nesaprotamas un atvieglos darba gaitas. Man prieks ka atradu - Final Reports!
Paldies par lielisko sadarbību!"

SIA LR CREATIVE dibinātāja Linda.


"Kopā strādājam vairākus gadus un varu būt pateicīgs par palīdzību gan saimniecisko darbību uzsākot, gan to turpinot un attīstot! Vienmēr saņemu laicīgu un izsmeļošu atbildi un visiem jautājumiem!"

Izdevniecības "Sava grāmata" vadītājs Atis.


"Final reports mūsu grāmatvedību vada kopš pirmās uzņēmuma pastāvēšanas dienas. Un tieši vada šos darbus, nevis izpilda mūsu prasīto. Un, par cik mums nav jāsatraucas par grāmatvedības jautājumiem, varam vairāk uzmanību pievērst savam biznesam."

SIA WebSis dibinātājs Uldis.


"Mūsu uzņēmums ar Final reports sadarbojas jau 5 gadus. Final reports sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus precīzi, atbildīgi un norunātajos termiņos. Mūsu grāmatvede ir sasniedzama jebkurā laikā un nekad neatsaka konsultāciju vai padomu mūs interesējošos jautājumos."

SIA “Mammastudio” /zīmols “mammalampa” .


"Par mūsu sasarbību varu teikti tikai to labāko."

SIA Ardente vadītājs Ģirts.